Jak cwiczyc znajomosc srodkow jezykowych

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy teraz o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. A jak toż chodzi z każdym kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dołączyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i uruchamiamy się w małe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy różnego przewodnictwa. Zbieramy informację i krok po kroku, staramy się przynosić ją w utrzymanie. Bardzo silny etap. Interesujemy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową kwalifikację także od czasu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te same błędy, nabieramy poznania i przeskakujemy na nowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim sezonie idzie jak po maśle. Nasza myśl jest coraz wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również odpowiednią radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas jest. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w pięknej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepołączone z polskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie godzi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne a te zwykłe też. Także kiedy od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że potrafimy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek są na zasad, dowiemy się, biorąc system w bycie także używając go, aż do zdobycia mistrzostwa.