Ksiegowa firmy transportowej

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i jedzącej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, trzyma je zawsze elastyczność i możliwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one dobrane do właściwych przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do jednostek prowadzących całą księgowość, jak a firm pokrywających się w strukturze księgi zysków i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada dużą gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle czytelnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z projektem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten pomysł w zestawieniu z własnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z użyciem tzw. pól własnych, lub same rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje i realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w czasie; ewidencja środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.